Dehlvis shatawari kapszula 30db
Klikk a galériához
A nyugtató, tonizáló hatású shatawari hozzájárulhat a női hormonális rendszer egyensúlyának fenntartásához, a termékenység növeléséhez, a menopauza tüneteinek és a menstruációs fájdalmak csökkentéséhez.
Asparagus racemosus általános hatásai:
- fájdalomcsillapító
- gyulladáscsökkentő
- vérzéscsillapító
- afrodiziákum
- a női nemi szervek tonikuma
- pozitívan hat a férfitermékenységre
- segítheti az emésztést
- tüdő és torok problémáknál is alkalmazható
- szabályozhatja a vizeletet, segítheti az anyagcserét
A shatavari az ajurvéda legfontosabb női tonikuma. Kitisztítja a vért, kitűnő ösztrogénforrás, fiatalító hatású.
A Shatawari egy rendkívül finom gyógynövény kivonat. Tulajdonképpen a legfigyelemreméltóbb gyógynövény nők számára, hiszen teljes körű segítséget nyújt a női hormonális rendszer egyensúlyának. A legkiválóbb természetes ránctalanító, ami rendkívüli módon táplálja és tisztítja a vért, és a női nemiszerveket termékennyé teszi. Táplálja a méhet és a petét, és remekül felkészíti a ezeket a terhességre. Megelőzi az esetleges koraszülést, továbbá megnyújtja a szoptatás idejét. A Shatawari fitoösztrogént, és ösztrogén prekurzort tartalmaz, ami igazán hasznos azoknak akik alacsony természetes ösztrogénszinttel rendelkeznek, menopauza, méheltávolítás vagy a petefészek eltávolítása miatt.
Indiai nők által legismertebb és leggyakrabban használt gyógynövény.
Támogatja az egészséges női reprodukciós képességet, tehát meddőség esetében segít.
Támogatja a normál hormonfelhasználást és az egészséges vérhormon szintet.
Támogatja az immun- és emésztési rendszer normális működését.
A Shatawari enyhítő, nyugtató, tonizáló hatását számon tartják a hagyományos orvoslásban is.
Felhasználási javaslat: Vegyen be 1 kapszulát naponta éhgyomorra. Súlyosabb esetben, az optimális szint érdekében vegyen be 1 kapszulát naponta reggel, és 1-et este, lefekvés előtt.
Kerülje a koffeint és a szénsavat a gyógynövény bevételével egy időben!
Az Ayurvédikus gyógyítás területei hasonlóak, mint a nyugati orvoslásé, bár a betegségek megközelítése egészen más alapokon történik.
A gyógyítás elvei két legfontosabb különbsége, hogy a nyugati orvoslással szemben az Ayurvéda minden betegséget az ok-oksági – lelki ok, doshák egyensúlya – összefüggésben közelít meg, illetve fontos különbség a lelki okságok felderítésében van.
Az Ayurvéda a tünetek keletkezésénél ismeri fel a betegségeket, mielőtt azok súlyos egyensúlyhiányt okoznának a szervezetben. A tradicionális Ayurvédkus gyógyítás lépései, a betegség diagnózis, a betegségek lelki okainak oldása, a testben felhalmozódott méreganyagok kiürítése, a doshák felborult egyensúlyának helyreállítása, a betegségek kezelése terápiákkal, gyógyhatású készítményekkel, utókezelésekkel.